שירותים נוספים

עבודות גינון מקצועיות –

גינה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וכדאי להתאימה לדברים כגון אופי המבנה, עיצובו, לסביבה בה הוא מצוי, לשימושיו השונים ולאנשים הנמצאים בו. אי לכך, תכנון גינה יתחיל תמיד בהיכרות עם הלקוח ובאבחון צרכיו וציפיותיו.

תחום עבודות הגינון שאנו מעניקים כולל:

עיצוב, בנייה והקמה של גינות במגוון רחב של אפשרויות, בעזרת אלמנטים עיצוביים שונים: חלוקי נחל, טוף, שבבי עץ, אדני רכבת, כדים מעוצבים, מזרקות, מפלים, בריכות דגים ועוד.
התמחות במערכות דישון והשקיה ממוחשבות
בניית מסלעות, אבני מדרך ושבילים מכל סוגי האבן
תאורת גן
שיפוץ, שיקום ושיפור גינות קיימות
אחזקה וטיפול שוטף בגינות בתים פרטיים ומשותפים
עבודות עץ:

הבניה והעיצוב בעץ, בשילוב עם צמחיה, יוצרים מראה המתמזג עם הטבע ומשרה אווירה חמימה וביתית. במוטי-וי כל עבודות העץ מבוצעות במידות, גדלים, עיצובים וסוגי עץ שונים ומגוונים – הכל בהתאם לצרכי הלקוח.

תחום העבודות בעץ כולל:

בניית דקים
בניית אדניות עץ.
עיצובים מיוחדים על-פי דרישה
תאורת גן:

תאורה המתוכננת באופן נכון ומקצועי, יוצרת בגינה אווירה של עולם קסום, רומנטי ומיוחד ומפנה את תשומת הלב ליופייה השובה של הגינה בשעות החשכה.

חברת מוטי-וי מתמחה בתכנון והקמה של תאורת גן במתח נמוך (12V) ובבטיחות מקסימלית. סוג זה של תאורה הינו חסכוני בצריכת חשמל ועמיד למים ולתנאי מזג אויר קשים.

גינות גג ומרפסות:

באקלים הישראלי, המרפסת או הגג הפכו לאזור ישיבה, אירוח, ובילוי מרכזי. במקרים רבים המרפסת מהווה המשך ישיר לסלון ולכן עיצובה כגינת גג הופך להיות נפוץ יותר ויותר, להנאתם של יושבי ובאי הבית.